Centrumledningen

Erikslund Shopping Center ägs av IKEA Centres. Vi som arbetar i centrumledningen är anställda av fastighetsägaren.


Louise Jonzon Otendal

Centrumchef
louise.jonzon.otendal@ikea.com
073-342 85 56

Linda Jonas

Vik. Marknadschef

linda.jonas@ikea.com
070-946 24 69

Therese Karlsson

Marknadschef

therese.karlsson1@ikea.com
070-687 77 56

Henrik Hagelin

Driftchef
henrik.hagelin@ikea.com
070-687 77 46

Robert Helgesson

Drifttekniker
robert.helgesson@ikea.com

Stefan Mohlin

Drifttekniker
stefan.mohlin@ikea.com